Toplu Mail Gönderme Hakkında Merak Ettikleriniz

Toplu Mail Nasıl YapılırToplu mail gönderme günümüzün marketing yöntemlerindendir. Toplu e posta gönderimi yapan şirketler günden güne artmaktadır. Bu şirketler, belirli bir sistem içerisinde e-mail toplama işlemi yapmaktadırlar. Yurt içi ve yurt dışı e posta adreslerinin bulunması ve biriktirilmesinden sonra içlerinden ayrıştırma ve kategorize etme işlemi yapılır. Daha sonra adresler liste ve paket haline getirilerek kullanıcıların hizmetine sunulur. Programda toplu mail gönderimi açısından herhangi bir sınırlama yoktur. Sınırsız sayıda mail gönderimleri yapabilirsiniz. Bu işlem, programda kullandığınız gönderim yapısı ile bağlantılıdır.

E mail marketing yöntemi, avantajları olan bir platformdur. Yapmanız gereken kurallı uygulamalardır. Bu da hazırladığınız e postaların içeriği, hedeflediğiniz kitle ve kullandığınız programla ilgilidir. Tasarımına önem verdiğiniz bir mail taslağı göze çarpar. Etkili görsel ve çarpıcı metinlerle besleyeceğiniz tanıtımınız, reklamınızda başarılı olmanızı sağlar.

Ulaşmak istediğiniz kitleyi belirledikten sonra ilgili kullanım paketini satın aldıktan itibaren tek bir tuşla reklamınızı yüz binlerce kişiye gönderebilirsiniz. Böylece çok düşük bir maliyetle etkili ve direkt bir tanıtım gerçekleştirmek olursunuz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bülteniniz görsel açıdan zayıf olmamalıdır.
  • Duyuruda metin ve görsel dengesi yarı yarıya olmalıdır.
  • İletinizde kırık link olmamalıdır.
  • Kişi listenizdeki adreslerin gerçek kişiler olduğuna emin olunuz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz adreslere yok yere mail göndermeyiniz.
  • Adres listenizin güncel e posta datası olduğuna emin olunuz.
  • İç içe geçmiş fotoğraflar kullanmayın.